Počet položek: 0 0,- Kč

Články

Návod k použití Vůně do auta SL

Prvotřídní autokosmetika z USA

Mothers® nabízí kompletní sortiment pro mytí, leštění, voskování, čištění, a další detailování. V nabídce naleznete autošampony, claye, leštěnky na lak, syntetické a přírodní vosky, detailery, oživovače plastů, čističe skel, disků, pneumatik, interiéru, legendární pasty na leštění kovových povrchů, originální příslušenství včetně mikrovlákenných utěrek, ručníků, speciálních kartáčů a patentovaných leštících nástrojů PowerBall®. Nechybí ani profesionální řada pro detailingová studia, autosalony, a další.

XYZ Raing

Firma XYZ byla založena na Taiwanu již v roce 1998. Od počátku se soustředila na výrobu kompletně stavitelných podvozků, uložení, ramen, tlumičů a brzdových kitů, to vše ve své výrobní hale stojící na 150.000 metrech čtverečních, kde je kompletní výrobní a testovací příslušenství.Díky velkému nasazení špičkových vývojových pracovníků se ve velice krátké době propracovala mezi nejkvalitnější výrobce podvozků a brzdových systémů a to jak pro sportovní, tak pro závodní automobily nejrůznějších i těch nejprestižnějších značek na celém světě včetně největších trhů v Japonsku, USA a nyní i aktivně v Evropě.

Péče o disky

Je důležité vědět, jaká kola máte na autě či motorce (kromě toho že jsou kulatá a lesklá :-). Pokud se jedná o aftermarketové nebo tovární disky, obraťte se na výrobce ohledně správné péče. Jakmile jste si jisti, jaký typ disků máte, můžete se pohodlně začíst dále. Dostanete všechny informace potřebné k důkladnému čištění a leštění vašich kol.

Péče o pneumatiky

Horko, špína, prach, štěrk, sůl, led, sníh, toto všechno má na pneumatiky vliv. Často se mylně domníváme, že pneumatiky stačí jednoduše opláchnout. Bohužel tomu tak není. Potřebujete specifický čistící prostředek, který do hloubky odstraní silniční špínu a brzdový prach a současně obnoví původní vzhled. Naštěstí pro vás máme řešení a špinavé pneumatiky přestanou být problém.

Mytí a sušení

Pokud jde o mytí karoserie, je vždy nejlepší udělat to ručně. Je to jediný způsob, kdy si můžete být jisti, že bude vaše auto či motorka umyté kompletně od shora až dolů. A nyní s příchodem mycích prostředků bez použití vody máte na výběr, zda zvolíte ten, nebo zůstanete věrni kbelíku a zahradní hadici. Vše, co dále potřebujete, jsou už jen správné produkty a vhodné místo nejlépe ve stínu.

Péče o interiér

Je to pomíchaný a rozmanitý svět uvnitř vašeho auta – kůže, vinyl, tkanina, barva, plast, sklo. To může být pro někoho více matoucí než návody na montáž nábytku. Potřebujete produkt typu „vše v jednom“ nebo jednoúčelový produkt? Hledáte něco jednoduchého a cenově dostupného? Nebo je vaší prioritou výsledek na světové úrovni bez ohledu na časovou náročnost, počet kroků a vynaloženou investici? Pod naším odborným vedením se budete v tomto světě orientovat s lehkostí, přehledem, jistotou a vyhnete se špatným rozhodnutím s nejistými výsledky.

Úvod do světa detailingu

Kompletní čištění a ochrana, to je to, co najdete v Mothers® podrobném průvodci detailingovým světem. Nic nesnese srovnání se spokojeností, kterou cítíte, když se perfektně postaráte o svého miláčka, ať již jde o auto, motorku, loď či karavan. Zde se od nás dozvíte vše od nejjednodušších úkonů až po technicky náročné a profesionální řešení. Náš průvodce vám prozradí vše. Vítejte v úžasném fanatickém světě péče o auta, motorky, atd. Neváhejte a pojďte se nechat unést do světa detailingu.