Počet položek: 0 0,- Kč

Články

Péče o pneumatiky

Mytí a sušení

Pokud jde o mytí karoserie, je vždy nejlepší udělat to ručně. Je to jediný způsob, kdy si můžete být jisti, že bude vaše auto či motorka umyté kompletně od shora až dolů. A nyní s příchodem mycích prostředků bez použití vody máte na výběr, zda zvolíte ten, nebo zůstanete věrni kbelíku a zahradní hadici. Vše, co dále potřebujete, jsou už jen správné produkty a vhodné místo nejlépe ve stínu.

Péče o interiér

Je to pomíchaný a rozmanitý svět uvnitř vašeho auta – kůže, vinyl, tkanina, barva, plast, sklo. To může být pro někoho více matoucí než návody na montáž nábytku. Potřebujete produkt typu „vše v jednom“ nebo jednoúčelový produkt? Hledáte něco jednoduchého a cenově dostupného? Nebo je vaší prioritou výsledek na světové úrovni bez ohledu na časovou náročnost, počet kroků a vynaloženou investici? Pod naším odborným vedením se budete v tomto světě orientovat s lehkostí, přehledem, jistotou a vyhnete se špatným rozhodnutím s nejistými výsledky.

Úvod do světa detailingu

Kompletní čištění a ochrana, to je to, co najdete v Mothers® podrobném průvodci detailingovým světem. Nic nesnese srovnání se spokojeností, kterou cítíte, když se perfektně postaráte o svého miláčka, ať již jde o auto, motorku, loď či karavan. Zde se od nás dozvíte vše od nejjednodušších úkonů až po technicky náročné a profesionální řešení. Náš průvodce vám prozradí vše. Vítejte v úžasném fanatickém světě péče o auta, motorky, atd. Neváhejte a pojďte se nechat unést do světa detailingu.

Copyright © www.tuningcardesign.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© www.tuningcardesign.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlas   Další informace