Počet položek: 0 0,- Kč

Články

Péče o disky

Je důležité vědět, jaká kola máte na autě či motorce (kromě toho že jsou kulatá a lesklá :-). Pokud se jedná o aftermarketové nebo tovární disky, obraťte se na výrobce ohledně správné péče. Jakmile jste si jisti, jaký typ disků máte, můžete se pohodlně začíst dále. Dostanete všechny informace potřebné k důkladnému čištění a leštění vašich kol.

Péče o pneumatiky

Horko, špína, prach, štěrk, sůl, led, sníh, toto všechno má na pneumatiky vliv. Často se mylně domníváme, že pneumatiky stačí jednoduše opláchnout. Bohužel tomu tak není. Potřebujete specifický čistící prostředek, který do hloubky odstraní silniční špínu a brzdový prach a současně obnoví původní vzhled. Naštěstí pro vás máme řešení a špinavé pneumatiky přestanou být problém.

Mytí a sušení

Pokud jde o mytí karoserie, je vždy nejlepší udělat to ručně. Je to jediný způsob, kdy si můžete být jisti, že bude vaše auto či motorka umyté kompletně od shora až dolů. A nyní s příchodem mycích prostředků bez použití vody máte na výběr, zda zvolíte ten, nebo zůstanete věrni kbelíku a zahradní hadici. Vše, co dále potřebujete, jsou už jen správné produkty a vhodné místo nejlépe ve stínu.

Péče o interiér

Je to pomíchaný a rozmanitý svět uvnitř vašeho auta – kůže, vinyl, tkanina, barva, plast, sklo. To může být pro někoho více matoucí než návody na montáž nábytku. Potřebujete produkt typu „vše v jednom“ nebo jednoúčelový produkt? Hledáte něco jednoduchého a cenově dostupného? Nebo je vaší prioritou výsledek na světové úrovni bez ohledu na časovou náročnost, počet kroků a vynaloženou investici? Pod naším odborným vedením se budete v tomto světě orientovat s lehkostí, přehledem, jistotou a vyhnete se špatným rozhodnutím s nejistými výsledky.

Úvod do světa detailingu

Kompletní čištění a ochrana, to je to, co najdete v Mothers® podrobném průvodci detailingovým světem. Nic nesnese srovnání se spokojeností, kterou cítíte, když se perfektně postaráte o svého miláčka, ať již jde o auto, motorku, loď či karavan. Zde se od nás dozvíte vše od nejjednodušších úkonů až po technicky náročné a profesionální řešení. Náš průvodce vám prozradí vše. Vítejte v úžasném fanatickém světě péče o auta, motorky, atd. Neváhejte a pojďte se nechat unést do světa detailingu.