Počet položek: 0 0,- CZK

Univerzální vysokotlaká pumpa Sytec 280l/h - typ OTP020 / P3020.1 / 0580254909

Vysoce výkonná palivová pumpa / čerpadlo Sytec 280l/h - typ OTP020 / P3020.1 / 0580254909. Poznámka: není určeno pro naftové motory!!!

kliknutím zvětšíte
Univerzální vysokotlaká pumpa Sytec 280l/h - typ OTP020 / P3020.1 / 0580254909
Univerzální vysokotlaká pumpa Sytec 280l/h - typ OTP020 / P3020.1 / 0580254909 Univerzální vysokotlaká pumpa Sytec 280l/h - typ OTP020 / P3020.1 / 0580254909
ks
Kód:SY-OTP020
Výrobce:Sytec
Cena s DPH : 2 398,- CZK
Cena bez DPH : 1 982,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:Do týdne
Externí palivová pumpa in-line od firmy Sytec určená pro instalaci mezi palivovou nádrž a vstřikovací rampu. Řeší problém s nedostatkem paliva a chudou směsí ve vyšších otáčkách. Doporučená montáž palivového filtru před čerpadla, aby nedošlo k jeho zničení vlivem kontaminantů.

Technické specifikace:
- Napětí: 12V.
- Maximální průtok: 280l/h.
- Maximální tlak: 10bar.
- Průtok při 3 bar (44psi): 210l/h.
- Průtok při 5 bar (73psi): 186l/h.
- Max. vzdálenost od nádrže: 0,6m.
- Sací strana vývod: hadice 12mm.
- Výtlačná strana vývod: banjo M12x1.5. Případně bez jednocestného ventilu samice M10x1.0.
- Typ pumpy: OTP020 / 0580254909.

Rozměry:
- délka: 175mm.
- průměr: 58mm.
- váha: ca 500g.

Ideální náhrada za čerpadla Bosch: 0580254909, 0580254931, 0580254932, 0580254933, 0580254934, 0580254937,
0580254949, 0580254953, 0580254957, 580254958, 0580254959, 0580254960, 0580254961, 0580254962, 0580254964,
0580254965, 0580254966, 0580254967, 0580254968, 0580254969, 0580254970, 0580254971, 0580254972, 0580254980,
0580254981, 0580464045, 0580464057, 0580464058, 0580464126, 0580254938, 0580254053.

Použita ve vozidlech:
BMW 318i-E21 1.8 K-Jetronic (79-83)
BMW 318i-E30 1.8 K-Jetronic (80-83)
BMW 323e E21 2.3 K-Jetronic (79-83)
BMW 518i-E28 1.8 (81-84)
BMW 520i E28 2.0 K-Jetronic (81-82)
Porsche 924 2.0 (76-85)
Porsche 924 2.0 Turbo (80-83)
Volkswagen Golf GLi Cab 1.6i (79-82)
Volkswagen Golf GTi 1.6 (76-82)
Volkswagen Golf GTi 1.8 (82-83)
Volkswagen Passat CLi/GTi/GLi 1.8 (83-84)
Volkswagen Scirocco GLi/GTi 1.6 (76-82)
Volkswagen Scirocco GTi/GTx 1.8 (82-)
Volvo 240 GL/E 2.3 (84-86)
Volvo 240 GL/E 2.1 (79-82)
Volvo 240 GL/E/Turbo 2.1 (81-84)
Volvo 240 GLi 2.0 (79-86)
Volvo 240 GLT 2.3 (79-86)
Volvo 260 GL/GLE 2.6 (79-80)
Volvo 740 2.0i (87-91)
Volvo 740 2.0T (08/84-)
Volvo 740 2.3i Turbo (08/84-04/86)

AUDI 171906091A
AUDI 431906091
AUDI 431906091A
AUDI 431906091C
AUDI 810906091C
AUDI 893906091
AUDI 91160810202
AUDI 321906091
AUDI 810906091B
AUDI 893906091D
BMW 16121150201
BMW 16121116315
BMW 16141179710
CITROEN/PEUGEOT 145054
CITROEN/PEUGEOT 9150730880
CITROEN/PEUGEOT 9151379480
CITROËN 145054
CITROËN 91538807
CITROËN 9150730880
CITROËN 9151379480
CITROËN 145070
HONDA 06167PE7741
HONDA 16700PD6661
HONDA 16700PD6662
HONDA 16700PE7734
HONDA 16700PE7736
HONDA 16700PE7747
HONDA 16700PE7748
HONDA 16700PG7661
HONDA 16700PG7664
HONDA 16700PJ5621
MAZDA N30413350C
MITSUBISHI MD062978
MITSUBISHI MD069189
MITSUBISHI MD074182
MITSUBISHI MD074602
OPEL 815007
OPEL 25115054
OPEL 90220118
OPEL 0815007
OPEL 025115054
OPEL 090220118
PEUGEOT 145054
PEUGEOT 145070
PEUGEOT 9150730880
PEUGEOT 9151379480
PEUGEOT 9151819080
PEUGEOT 9153880780
PEUGEOT 91538807
PORSCHE 91160810202
PORSCHE 92809460801
PORSCHE 92860810402
PORSCHE 92860810403
PORSCHE 94460810203
PORSCHE 94460810206
PORSCHE 96462010400
RENAULT 6001000470
RENAULT 7700260678
RENAULT 7700266206
RENAULT 7700267774
RENAULT 9999163575
ROLLS-ROYCE UE45638
ROLLS-ROYCE UE71606
ROLLS-ROYCE UR22696
SAAB 7536923
SAAB 9393935
TOYOTA 2321013020
TOYOTA 2321035010
TOYOTA 2321043020
TOYOTA 2321043030
TOYOTA 2321043040
TOYOTA 2321045030
TOYOTA 2321045040
TOYOTA 2321045041
TOYOTA 2321045050
TOYOTA 2321045060
TOYOTA 2321074020
VAG 171906091A
VAG 321906091
VAG 431906091B
VAG 893906091
VAG 431906091A
VAG 431906091D
VAG 810906091B
VAG 810906091C
VAG 893906091D
VAG 91160810202
VAG 431906091
VOLVO 1266006
VOLVO 1306028
VOLVO 1336517
VOLVO 1389447
VOLVO 1389477
VOLVO 13365176
VOLVO 1338517
VW 171906091A
VW 431906091
VW 810906091C
VW 893906091
VW 431906091B
VW 431906091D
VW 431906091A
VW 431906091C
VW 810906091B
VW 893906091D
VW 91160810202

Váš dotaz Univerzální vysokotlaká pumpa Sytec 280l/h - typ OTP020 / P3020.1 / 0580254909

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.tuningcardesign.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© www.tuningcardesign.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace