Počet položek: 0 0,- Kč

Meguiar's Hybrid Ceramic Wash & Wax - hybridní keramický autošampon, 1 410 ml + 236 ml

kliknutím zvětšíte
Meguiar's Hybrid Ceramic Wash & Wax - hybridní keramický autošampon, 1 410 ml + 236 ml Meguiars
ks
Kód:G210256
Výrobce:Meguiars
Cena s DPH : 749,- Kč
Cena bez DPH : 619,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:7-10 dni

Extrémní odpuzování vody docílené pouhým mytím? Ano, je to tak snadné! Meguiar's Hybrid Ceramic Wash & Wax přináší dva jedinečné produkty v jediné láhvi, díky kterým docílíte výsledků, jaké jste doposud nezažili!

Meguiar's Hybrid Ceramic Wash (větší nádoba) je pH neutrální směsí účinných, povrchově aktivních látek, které účinně, a přitom šetrně odstraňují nečistoty z povrchu karoserie. Jsou zcela šetrné k laku a všem typům jeho ochran, plastům čirým i nelakovaným, chromovým dílům a všem ostatním částem, které v exteriéru svého auta naleznete.

Meguiar's Hybrid Ceramic SiO2 Boost (malá nádoba) je aditivum, které posune mytí na zcela novou úroveň díky extrémnímu odpuzování vody (hydrofobitě) a hybridní keramické ochraně!

Oba dohromady vytvoří kombinaci, která Vás oslní hladkostí, čistotou a hydrofobitou po pouhém umytí!

Tipy pro mytí automobilu:

 • Nešetrné mytí je hlavním zdrojem poškození laku! Nevhodným ručním mytím, popřípadě navštěvováním portálových / kartáčových myček dojde nevyhnutelně k poškrábání a poškození Vašeho laku!
 • Myjte vždy tak, abyste eliminovali nebezpečí poškození Vašeho laku.
 • Používejte vždy pouze vlastní, osvědčený šampon, nikoli volně dostupné šampony, jejichž původ Vám není znám a jeho mycí vlastnosti nemáte pečlivě ověřeny.
 • Nepoužívejte mycí přípravky na nádobí, do domácnosti, bezkontaktní či aktivní čističe a pěny, odmašťovače, rozpouštědla a jiné detergentní látky! Tyto čističe zpravidla nejsou šetrné k ochranné voskové vrstvě ani lešticím olejům na povrchu Vašeho laku, vysušují jej a zanechávají jej odhalený a bez jakékoli ochrany! Nechráněný lak začne velice záhy povrchově degradovat, začne se projevovat jeho oxidace, ztráta lesku, je velmi nebezpečně vystaven nepříznivým vlivům okolního prostředí a je výrazně náchylnější na mechanické a chemické poškození!
 • Voda, kterou myjete svůj vůz, by měla mít teplotu co nejbližší teplotě karoserie.
 • Používejte metodu 2 kbelíků nebo kbelík Meguiar's s vložkou Grit Guard.
 • Nepoužívejte molitanové mycí houby. Tyto houby nedokážou účinně absorbovat nečistoty a jejich použitím můžete lak poškrábat. Používejte pouze šetrnou mycí rukavici s velmi jemnými chloupky z mikrovlákna nebo přírodní jehněčí vlny, které zachytí drobné nečistoty a absorbují je do sebe.
 • Ideální pro použití s hybridním keramickým šamponem, a pro dosažení těch nejlepších výsledků, je speciální hybridní mycí rukavice X210200 Meguiar's Hybrid Wash Mitt!
 • Po umytí svůj vůz vždy osušte! Předejdete tak tvorbě vodních skvrn způsobenými minerály obsaženými ve vodě. Aktivní sušení navíc zabrání opětovnému usazení prachu v průběhu samovolného schnutí.
 • Pro sušení používejte pouze kvalitní, extrémně savý mikrovláknový sušicí ručník, např. X1905 Meguiar's Supreme Drying Towel XL, X2000 Meguiar's Water Magnet nebo špičkovou přírodní jelenici, např. X2100 Meguiar's Natural Chamois. Lokálně můžete obtížně dostupná místa dosušit stlačeným vzduchem (pozor na opětovné znečištění olejem, který může z trysky vystříknout!). Nedoporučujeme sušení pomocí silikonové stěrky, která může zachytit zrnko prachu a způsobit poškrábání laku!
 • Šampon Meguiar's nemusí při mytí vůbec pěnit, a přesto má všechny své skvělé vlastnosti a je 100% šetrný! Míchejte vždy šampon do vody, aby Vám nezačala při napouštění vody přetékat pěna ze kbelíku dříve, než budete mít ve kbelíku dostatek vody. Šampon není třeba šampon extrémně napěnit!
 • Doporučený postup mytí automobilu:

  • Karoserie vozidla musí být chladná na dotek a ve stínu.
  • Opláchněte svůj vůz od volných nečistot tlakovou vodou nebo wapkou směrem odspoda nahoru! Spodní části vozu jsou nejvíce znečištěné, proto při oplachu odspoda nahoru působí voda nejdéle právě na nejšpinavějších místech, a nejdéle tak rozmáčí nečistoty. Navíc všechny nečistoty z vyšších částí stékají směrem dolů a pomáhají tak odvádět odmočené nečistoty z prahů, kol nebo podvozkových částí.
  • Do kbelíku dejte 3 odměrky šamponu z velké nádoby (3 oz. na odměrce) a naplňte cca 12 litry vody.
  • Následně přidejte půl odměrky (0,5 oz.) SiO2 Boostu z malé nádobky přímo do kbelíku s vodou a šamponem.
  • Dodržujte uvedený poměr ředění! Použití většího množství SiO2 Boostu nezlepší výsledky, ochranu ani hydrofobitu!
  • Pro dosažení maximálních výsledků, ochrany a hydrofobity používejte v kombinaci s mycí rukavicí X210200 Meguiar’s Hybrid Wash Mitt – oranžovou, mycí stranou rukavice umyjte jednu část karoserie, následně otočte rukavici na šedou, voskovací stranu a znovu otřete stejnou část karoserie pro rozprostření hybridní keramické ochrany.
  • Myjte směrem odshora dolů, tedy od nejčistších částí k těm nejšpinavějším.
  • Rukavici při namočení do kbelíku vždy pečlivě vyperte, aby uvolnila všechny nečistoty a Vy jste je nevrátili zpět na Váš lak.
  • Opláchněte šampon z karoserie pomocí tlakové vody nebo wapky směrem odshora dolů. Stékající voda Vám pomůže odstranit šampon i z obtížně dostupných míst.
  • Na závěr vůz ještě jednou, pomalu opláchněte karoserii odshora dolů, tentokrát však pouze velmi tenkým proudem vody volně vytékajícím z hadice bez tlakového nástavce. Tímto krokem lze z laku odstranit až 90% zbývající vody a velmi výrazně si tak usnadníte následné sušení!
  • Vůz usušte pomocí kvalitního, extrémně savého mikrovláknového sušicího ručníku, např. X1905 Meguiar's Supreme Drying Towel XL, X2000 Meguiar's Water Magnet nebo špičkové přírodní jelenice, např. X2100 Meguiar's Natural Chamois.


  Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem špičkové americké autokosmetiky Meguiar's do České republiky a na Slovensko.

 • Klasifikace látek a směsí dle nařízení CLP

  G2108 Meguiar's Hybrid Ceramic SiO2 Boost:

  NEBEZPEČÍ

  Obsahuje: uhlovodíky, C12-C16. isoalkany, cyklické, <2% aromatické, uhlovodíky, C11-C13, isoalkany, <2% aromátu
  Vysoce hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

  Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Odstraňte obsah/obal podle státních předpisů.

  Obsahuje 2-methylisothiazol-3(2H) -on [číslo ES 220-239-6] (3:1). Může vyvolat alergickou reakci.

    

  Parametry a specifikace

  Objem
  1 410 ml + 236 ml
   
  pH neutrální
  ano
   
  Produktová řada
  Hybrid Ceramic
   
  Upřesňující typ
  s keramikou
   
  Vhodný na matné laky
  ne
   
  Typ
  autošampon
   
  Určeno pro
  ruční mytí
   
  Výrobce
  Meguiar's
   
   
 •  

Potřebujete poradit ? Meguiar's Hybrid Ceramic Wash & Wax - hybridní keramický autošampon, 1 410 ml + 236 ml Meguiars

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlas   Další informace